y ü k l e n i y o r

Ankara e-ticaret firmaları tarafından dijitalleşme kapsamında ihtiyaç duyulan server, web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarını uzman yazılımcıları ile gerçekleştiren firmamız faaliyet gösterdiği yazılım sektöründe kendisini ispat etmiştir.

- E-ticaret Web Sitesi Sahibi Olarak Müşteri Potansiyelinizi Artırın

İnternet ve akıllı telefonların yaygınlaşmasına paralel olarak hayatın her alanında görülen kolaylıklar özellikle son zamanlarda ticaret alanında da kendisini göstermektedir. Web sitesi ve mobil tasarımlara sahip olmayan işletmelerin karları hızla düşmekte, tam tersi olarak iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olan ticari işletmelerin ise müşteri potansiyelleri giderek artmaktadır. Bu nedenle dijitalleşme ve bununla beraber ürünlerin internetten satışı artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Müşteri kitlenizi arttırmak için gereksinim duyduğunuz web tasarımları firmamızca tüm isteklerinizi karşılayacak şekilde geliştirilmektedir.

- Ankara e-ticaret firmaları İçin Mükemmel Web Tasarımları

Ankara e-ticaret firmaları için mükemmel tasarımlar yapan firmamız işletmelerin ve müşterilerin bir e-ticaret sitesinden bekledikleri tüm menü ve sayfaları özenle tasarlamaktadır. Müşterilere iyi bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek için gerekli olan alışveriş sepetim, profilim, istek listem, favorilerim gibi birçok kullanışlı menü ve sayfalara tasarımlarda yer verilmektedir. Pek bir tecrübeye sahip olmadan kolay kurulabilir ve yönetilebilir web sitesi tasarımları ile işletmelerin işleri oldukça kolaylaştırılmaktadır. Şık ve estetik tasarımlar ile müşterilerin dikkatini çekici vitrinler oluşturulmasına imkân sağlayan tasarımlar ile işlevsel çözümler sunulmaktadır.

-
- Üstümüze Düşen Sorumluluklar

Ankara e-ticaret firmaları için yapılan web tasarımlarının mobil uyumlu olması müşteri kitlesinin arttırılması bakımından dikkat edilmesi gereken bir konudur. Mobil uyumlu olmayan web siteleri kullanıcılar tarafından saniyeler içerisinde terk edilmektedir. Günümüzde çoğu kullanıcının mobil telefonları ile internete girdiği de göz önüne alındığında konu daha net olarak anlaşılmaktadır. Ayrıca e-ticaret sitelerinin arama motorlarında ilk sıralarda listelenmesi için önemli bir kriter olan mobil uyumluluk günümüzde artık zorunluluk haline gelmiş bulunmaktadır. Firmamız alanında uzmanlaşmış yazılımcıları ile e-ticaret firmalarının ihtiyacı olan web sitelerini mobil uyumlu olarak tasarlamaktadır.

- Arama Motorlarında Zirvedeki Yerinizi Alın

Ankara e-ticaret firmaları ne kadar arama motorlarında ön sıralarda yerlerini alabilirler ise o kadar potansiyellerini arttırabilmektedirler. Müşterilerin yaptıkları aramalarda ilk sıralarda listelenebilmek için SEO uyumlu yazıların e-ticaret sitesinde bulunması gerekmektedir. Tasarımını yaptığımız web siteleri için bu imkânı kullanmanıza olanak verecek menüleri tasarımın içeriğine yerleştirilmekteyiz. Anahtar kelimeler ile zenginleştirilmiş SEO uyumlu makaleleri kolayca e-ticaret web sitenize ekleyerek google arama motorunda zirvedeki yerinizi alabilirsiniz.

- Farklı İşletim Sistemleri ile Çalışan Bir Web Tasarımı

Google Android, Windows, IOS gibi farklı işletim sistemleri ile sorunsuz çalışabilen bir web sitesi ve mobil tasarım büyük bir müşteri kitlesine ulaşabilmektedir. Farklı işletim sistemleri ile çalışmayan veya yavaş ve sorunlu çalışan web site ve mobil tasarımlar yarardan çok bir kısım zararlara sebep olabilmektedir. Firmamız bünyesinde farklı işletim sistemlerinde uzmanlaşmış yazılımcılar bulunmakta olup mükemmel ve sorunsuz çalışan tasarımlar geliştirilmektedir.

yazar : IBN GROUP